آرایشگر مو زنانه

آرایشگر مو زنانه

مو بخش مهمی از چهره شماست. به همین دلیل باید به سلامت و زیبایی مو‌های خود اهمیت کافی دهید و در انتخاب آرایشگر و سالن زیبایی‌تان نیز حساسیت ویژه‌ای داشته باشید.
آرایش صورت و مو مکمل یکدیگرند و به همان اندازه که یک میکاپ خوب بر روی زیبایی تاثیر دارد، مهارت کار یک آرایشگر مو نیز در خلق جذابیت موثر است. چه بسا بتوان جذابیت صورت را با یک شنیون زیبا دو چندان نمود.
قطعا شما از یک آرایشگر مو انتظار دارید که با استفاده از روش‌های گوناگون مانند فرم‌دهی به موها با بیگودی، سشوار کشیدن، فرم‌دهی با اتو و موپیچ، اضافه کردن مو، بافتن مو، شینیون، شینیون حرارتی، خطی، اروپایی، و تلفیقی، بدون کش یا با رنگ، هایلایت، مش و غیره، زیبایی دو چندانی به مو و نهایتا به چهره شما بدهد.
سالن زیبایی ساغر ری با سال‌ها تجربه و همچنین گذراندن دوره‌های آموزشی پیشرفته، خدمات کم‌نظیری را در زمینه آرایش مو ارائه می‌دهد. خدماتی همچون رنگ مو، مش و هایلایت، براشینگ، کوتاه کردن مو، انواع بافت، شینیون و اکستنشن مو، و همچنین خدمات احیای مو همچون کراتینه و ویتامینه کردن مو به منظور دستیابی به موهایی زیبا و مقاوم را، با استفاده از مواد اولیه مرغوب و با قیمت و کیفیت مناسب به مشتریان خود ارائه می‌دهد.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *